Home / FIRMA / O NÁS

O NÁS

Firma

Společnost BÜRGER Transport s.r.o. je tuzemská společnost zabývající se komplexními logistickými službami v rámci EU. Poskytuje dopravní služby zahrnující přepravu JUST IN TIME, expresní přepravu, přepravu zásilek s vysokou hodnotou zboží. Zásilky HIGH VALUE patří mezi nadstandardní s množstvím bezpečnostních prvků, přepravou s kontrolovanou teplotou nákladového prostoru, rovněž nabízí přepravu v režimu ADR či přepravu svitků do 26,5t, zasilatelství a sběrnou službu.

Součástí našich logistických služeb je také manipulace, skladování, evidence a distribuce zboží. V našem areálu provozujeme i další služby jako je provoz čerpací stanice, restaurace, truck servis, truck shop, pneuservis, mycí linku TIR a možnost využití školící místnosti.

HISTORIE

Máme prokazatelné zkušenosti.

Naše společnost byla založena již roku 2001, kde prvotní myšlenkou bylo poskytování logistických služeb v mezinárodním měřítku. Cílem bylo již od počátku nabídnutí velmi kvalitní služby s maximálním servisem pro naše zákazníky. Díky dobré strategii s tahem na branku se nám daří postupně rozšiřovat naše služby a pokrytí po celé Evropě.

STRATEGIE

Zkušenosti jsou základem úspěchu.

Obchodní strategií společnosti a dlouhodobým cílem je zákazníkům a partnerům nabídnout komplexní servis služeb v rámci multifunkčního areálu. Pro naše zákazníky zajišťujeme prodej a distribuce PHM, restaurační služby, servis a mytí vozidel, prodej náhradních dílů, prodej a servis pneumatik, prodej použitých nákladních a přípojných vozidel.

VIZE

Kvalita služeb je u nás na prvním místě.

Dlouhodobou strategií a vizí společnosti je sledování globálních trendů vývoje, zdokonalování poskytovaných služeb zákazníkům a partnerům. Neustále modernizujeme svůj vozový park a pomáháme svým zaměstnancům zvyšovat jejich kvalifikaci, což nás vede k dynamicky rostoucím výkonům naší společnosti.

Statistiky

Naše logistika v číslech

12%
Logistika v ČR
81%
Logistika v EU
7%
Logistika mimo EU