O společnosti

Home / O společnosti

Společnost BÜRGER Transport s.r.o. je tuzemská společnost zabývající se komplexními logistickými službami v rámci EU. Poskytuje dopravní služby, zahrnující přepravy JUST IN TIME, expresní přepravy, přepravy zásilek s vysokou hodnotou zboží HIGH VALUE s nadstandardními bezpečnostními prvky, přepravy s kontrolovanou teplotou nákladového prostoru, přepravy v režimu ADR, přepravy svitků do 26,5t, zasilatelství a sběrnou službu.

Součástí našich logistických služeb je také manipulace, skladování, evidence a distribuce zboží. V našem areálu provozujeme i další služby jako je provoz čerpací stanice, restaurace, truck servis, truck shop, pneuservis, mycí linku tir a možnost využití školící místnosti.

burgero

01. HISTORIE

15 let prokazatelných zkušeností…

Naše společnost byla založena již roku 2001, kde prvotní myšlenkou bylo poskytování kvalitních služeb v oblasti mezinárodní dopravy. Naším cílem bylo již od počátku poskytovat velmi kvalitní služby a maximální servis pro zákazníky. Díky dobré strategii a kvalitě služeb postupně rozšiřujeme naše služby a pokrytí po celé Evropě.

02. STRATEGIE

Zkušenosti jsou základem úspěchu.

Obchodní strategií společnosti a dlouhodobým cílem je zákazníkům a partnerům nabídnout komplexní servis služeb v rámci multifunkčního areálu, kde je zajišťován prodej a distribuce PHM, restaurační služby, servis a mytí vozidel, prodej náhradních dílů, prodej a servis pneumatik, prodej použitých nákladních a přípojných vozidel.

03. VIZE

Kvalita služeb na prvním místě!

Dlouhodobou strategií a vizí společnosti je sledování globálních trendů vývoje, zdokonalování poskytovaných služeb zákazníkům a partnerům, zvyšování kvalifikace zaměstnanců vedoucí k rozšiřování stávajících služeb a k dynamicky rostoucím výkonům. Neustále zlepšujeme kvalitu vozového parku.

Statistiky

Logistika v číslech

12%
Logistika v ČR
81%
Logistika v EU
7%
Logistika mimo EU